قوانین و مقررات

شرایط و ظوبط استفاده

استفاده و خرید شما از وب سايت یک عکس به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

قوانین عمومی

1.توجه داشته باشید کلیه اصول و محصولات یک عکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

2. اطلاعات موجود در یک عکس از منابع عکاس ها جمع آوري و در سايت قرار داده شده است. یک عکس مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.

قوانین ارسال و سفارش

1. در صورت اشتباه بودن آدرس ایمیل خریدار و یا عدم درج آن در بخش ثبت نام تبعات بعدی ان به عهده خریدار می باشد.

2. پس از خرید عکس مورد نظر لینک دانلود آن در پرو فایل خریدار فعال می شود.

3. تمام سفارشات به صورت سیستمی و بدون تاخیر انجام می شود.

6. خریدهایی که مبالغ آنها واریز نشده باشد، بعد از 24 ساعت کنسل می شود.

7. قیمتها در سایت بروز می باشد و بعد از خرید کاربران تا ارسال آن هیچ هزینه ای با عنوان افزایش قیمت و یا … از کاربران در یافت نخواهد شد.

8. ثبت درخواست ها و خریدها 24 ساعته و تمام وقت انجام می شود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

1.یک عکس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

2.یک عکس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت یک عکس ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

3.تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.yekaks.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

 

باتشکر

مديريت فروشگاه اینترنتی یک عکس